TRAC SAMSUN ŞUBESİ
30.10.2016

30.10.2016

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Samsun Şubesinin 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı 30.10.2016 günü Samsun 19 Mayıs Stadyumu içerisinde bulunan Canik İzci Evinde yapılmıştır.

Toplantı başında Divan Heyeti oluşturulmuş, Divan Başkanlığına Ali Anıl YALÇINKAYA, Başkan Yardımcılığına Adem ERGİN, Sekreterliğe İbrahim YILDIRIM seçilmişlerdir. 

Genel Kurulda, Yönetim Kurulunun 2013-2016 yılları arasındaki faaliyetlerine ilişkin faaliyet raporu ile denetim kurulu raporları okunmuştur. Okunan raporların müzakeresinden sonra yapılan oylama sonucunda, Trac Samsun Şubesinin 2013-2016 yılları arası görev yapmış Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ayrı ayrı ibra edilmiştir. 

Genel Kurulda ayrıca yeni Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi de yapılmıştır. Yapılan seçim neticesinde Yönetim Kuruluna Hakan DANIŞMAZ, İbrahim YILDIRIM, İbrahim Uluç, Adem ERGİN ve  Abdullah GÜNGÖR toplantıya katılan üyelerin tamamının oyunu alarak seçilmişlerdir. Denetim Kuruluna da; Faik Murat DEMİR, Mehmet EKŞİOĞLU ve Bayram OK seçilmişlerdir.

Genel Kurul Toplantısında şubemizin sorunları da görüşülmüş olup, demokratik bir ortamda yapılan görüşmeler sonucu toplantı tamamlanmıştır.

Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize ve Canik İzci Evini kullanmamızı sağlayan İzci Liderlerine teşekkür eder, yeni Yönetim ve Denetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dileriz.